Z cest (90. léta)

III. SETKÁNÍ PŘÁTEL 90s CZECH ROADS – 26. ČERVNA OD 9. HODINY RANNÍ

Ano, je to tak, přátelé…

26. června letošního roku dojde k dalšímu setkání milovníků devadesátých let a to opět v AUTOKINĚ STRAHOV. Uvědomuji si, jak málo času jsme měli minule na pokec a seznamování, a proto jsem se rozhodl, že tentokrát začneme už v 9 hodin ráno. Strávíme spolu celý den.

Stejně, jak tomu bylo minule NEZÁLEŽÍ NA TOM, V ČEM PŘIJEDETE. Je jedno, jestli přijedete starým autem s novými značkami nebo autem novým. Klidně přijeďte na kole nebo autobusem, důležití jste vy a to, že se spolu setkáme. Přijít můžete kdykoli v průběhu dne.

VSTUPNÉ

VSTUPNÉ je DOBROVOLNÉ, půjde na provoz autokina. Jsme vděční, že nás nechají provozovatelé autokina pobýt v jejich areálu zdarma a tímto bychom se jim chtěli odvděčit.


PROMÍTÁNÍ FILMU

Bude pro vás nachystáno promítání kultovního filmu ze 60. let – BULLITTŮV PŘÍPAD. Prostor autokina dodá zážitku ze zhlédnutí jistě nový rozměr. Promítání filmu bude od 21:30, bude dobrovolné a ke zhlédnutí filmu je nutné si zakoupit lístek. Lístek platí pro celou posádku vozu nebo jednotlivce k běžnému sezení. Odkaz k zakoupení lístku naleznete zde.


OBČERSTVENÍ A TOALETY

V prostoru autokina je možné se plnohodnotně občerstvit. Menu naleznete zde. V prostoru kina jsou k dispozici toalety.


AFTERPARTY

O hudbu se během dne i večera postará DJ Tekláč, který vystupuje v rámci charitativního projektu Be Active, během akcí vede sbírku na dětské domovy. Tekláč hraje hlavně z vinylu, takže si užijete pravou, nefalšovanou devadesátkovou zábavu. Zároveň mohu potvrdit, že bar Autokina bude fungovat až do 2. – 3. hodiny ranní.


ZÁVĚREM

Pevně doufám, že se situace okolo pandemie do konce června zlepší a budeme se moci oficiálně setkat. Pokud by se situace drasticky změnila k horšímu, byli bychom nuceni akci oficiálně zrušit. Promítání nebude zrušeno za žádných okolností, kdo se bude chtít i tak přijít podívat, neorganizované setkání je možné.

Fotografie z předcházejících setkání naleznete v sekci FOTOGALERIE.

Odkaz na tuto událost naleznete i na Facebooku.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Společná fotografie z našeho II. setkání.