VI. setkání přátel projektu 90s CZECH ROADS

Šesté setkání přátel projektu 90s CZECH ROADS je definitivně za námi. Naposledy jsme se sešli v autokině Strahov, které nás pravidelně hostilo od roku 2020.

Jedna éra je za námi, ale věřím, že další krásná setkání jsou před námi, byť na novém místě. Zažít včerejší akci pro mě bylo palivem k tomu, jít dál a najít co nejvhodnější náhradu místa našich budoucích setkání. Věřím, že to, co formuje naše srazy, leží uvnitř v komunitě, ve vás a jen s vaší pomocí se nám tato transformace povede. Bohužel však musím konstatovat, že další velký sraz letos nebude.

Dovolte mi upřímně poděkovat všem účastníkům našich setkání. Byli jste naprosto skvělí a valná většina z vás se nechala takřka okamžitě vtáhnout do euforické atmosféry srazu.

Dovolte mi též poděkovat autokinu za letitou spolupráci a organizačnímu týmu 90s CZECH ROADS za zajištění hladkého průběhu akce.

Nutno též zmínit fakt, že někteří z vás přijeli z velké dálky jen proto, aby mohli atmosféru autokina Strahov naposledy zažít. Za zmínku stojí pan Rick, který se svým Citroenem 2CV přijel po ose až z Nizozemí, kluci ze slovenské Prievidzy nebo návštěvníci z Ostravska a Frýdeckomístecka.

Následný součet aut na srazu vyšel okolo +-370 aut, což je naprosto famózní číslo. Objevily se u nás vozy nákladní i osobní, nechyběla ikonická auta (nejen) z 90. let a valnou většinu z nich uvidíte na fotografiích ve společných albách.

Odkazy na fotoalba:

ANALOG

DIGITÁL