Z cest (90. léta)

Citróny (1996)

Přátelé,
dostávám od vás spoustu zpráv, kde se dotazujete na nejrůznější témata, fenomény, vozy a další věci okolo 80., 90. a 0. let. Mám obrovskou radost z vašeho zájmu! Přesně proto jsem to tady všechno založil, abychom sdíleli zajímavé informace a dozvěděli se ze sociálních sítí něco nového a ne jen hlouposti, které na nich „číhají na každém rohu“.

Toto není má poslední zpráva v letošním roce, samozřejmě budeme bilancovat a vzpomínat na příspěvky z letošního roku, které byly více než výživné.

A teď tedy k tomu hlavnímu – obsahu dnešního příspěvku. Ve vašich zprávách mě někteří úpěnlivě prosíte o fotky francouzských vozů.

CITROËN XM 3,0 V6 24V, vyroben v roce 1993 a CITROËN AX 1.0, pořízen v r. 1996 mi byl zaslán Jaroslavem Kulhánkem (@deux_chevaux_deuche) z jeho soukromého archivu. Jardova rodina byla vždy Citroenová, a proto není divu, že i on u této značky zůstal. Jarda nyní vlastní ?AX TEEN 1.0, který mají v rodině již 20 let a před 4 lety si udělal radost, koupil a zrenovoval 2CV6 Spécial, z roku 1981. Své vozy miluje a jistě naleznete nějakou fotografii na jeho profilu, který jsem zde označil.

Zdroj: Soukromý archiv pana Jaroslava Kulhánka (@deux_chevaux_deuche)